O nas

Firma GeoGPS Geodezja i Geoinformacja powstała w 2007 roku, obecnie zespół tworzą inżynierowie geodeci z wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Umiejętności szlifowaliśmy w największych firmach geodezyjnych i inżynieryjnych w kraju oraz podczas prac przy inwestycjach dla koncernów międzynarodowych.

Bogate doświadczenie poparte jest solidnym i wciąż poszerzanym wykształceniem geodezyjnym. Nasi geodeci posługują się językami obcymi co zapewnia dobrą komunikację i jasne zasady współpracy również w przypadku klienta zza granicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania postawionego przed nami.

Wiedza praktyczna i teoretyczna to podstawa, ale bez wsparcia nowoczesnych technologii nie dają gwarancji sukcesu. W GeoGPS mamy dla niej solidne zaplecze w postaci nowoczesnego sprzętu geodezyjnego i efektywnych narzędzi informatycznych. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, w tym tachimetrach elektronicznych i odbiornikach satelitarnych szwajcarskiej firmy Leica Geosystems oraz skanerach laserowych firmy Riegl (do celów przemysłowych) i Faro (do celów architektonicznych). Połączenie wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych technologii sprawia, że każdy projekt realizowany jest rzetelnie, dokładnie i profesjonalnie

Geodeci tworzący nasz zespół posiadają wszelkie uprawnienia zawodowe niezbędne do wykonywania prac geodezyjnych zgodnie z przepisami prawa.

Prowadzimy działania o charakterze kompleksowym począwszy na stworzeniu niezbędnej dokumentacji geodezyjnej, poprzez geodezyjną obsługę inwestyjcji a skończywszy na inwentaryzacji powykonawczej. Na każdym etapie prac współpracujemy z inwestorem celem jak najlepszego i najszybszego zrealizowania prac. Nasze usługi wykonujemy w sposób rzetelny i o wysokiej jakości merytorycznej, co potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów